Наприкінці травня поточного року в камері режимного корпусу Одеського слідчого ізолятора один з утриманців побив і принизив новоприбулого співкамерника. Поліцейські повідомили порушнику про підозру.
Трамвай дізнався про це з повідомлення пресслужби Головного управління Нацполіції в Одеській області .
За даними слідства, підозрюваному 45 років, він має судимості за крадіжку, грабіж та розбій. На момент інциденту чоловік перебував у СІЗО як підозрюваний у черговому розбійному нападі.
Потерпілому 50 років, він потрапив до ізолятора нещодавно. Фігурант навмисно спровокував конфлікт, після чого принижував і бив новачка, змушував його стояти навколішки та приносити в зубах капці.
[see_also]До одеського клубу Palladium прийшла поліція через російський трек[/see_also]
Слідчі повідомили чоловіку про підозру в катуванні (ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України). Якщо провину обвинуваченого доведуть у суді, він може отримати до шести років ув'язнення.
За даними ДБР, потерпілим може бути працівник ТЦК та СП, який потрапив до СІЗО, тому що застосовував аналогічне фізичне насилля до мобілізованих. У Державній кримінально-виконавчій службі України повідомили про проведення службової перевірки в Одеському слідчому ізоляторі. Керівництво установи на час перевірки відсторонили від роботи.
[see_also]Нацполіція розгромила злочинну спільноту «Хімпром» у Києві та регіонах[/see_also]
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на news@tram.news, або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.