В Одесі десятирічний хлопчик випав із вікна третього поверху

В Одесі десятирічний хлопчик випав із вікна третього поверху - фото

У Пересипському районі Одеси 24 червня десятирічний хлопчик випав із вікна квартири на третьому поверсі багатоповерхівки. Дитина вижила, але зазнала травм.

Трамвай дізнався про це з повідомлення Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Про госпіталізацію малолітнього правоохоронцям повідомили медики.

За попередньою інформацією, хлопчик сидів на підвіконні біля відчиненого вікна, сперся на москітну сітку й випав разом із нею. Наразі потерпілий перебуває в лікарні. Медики надають йому допомогу.

[see_also]В Одесі нагадали, куди звернутися після падіння через ожеледицю[/see_also]

Родина хлопчика в поле зору правоохоронців раніше не потрапляла й не перебувала на обліках у соціальних службах. Правову кваліфікацію інциденту правоохоронці визначать, коли встановлять усі його обставини.

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на news@tram.news, або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.

Последние новости