У Пересипському районі Одеси 24 червня десятирічний хлопчик випав із вікна квартири на третьому поверсі багатоповерхівки. Дитина вижила, але зазнала травм.
Трамвай дізнався про це з повідомлення Головного управління Національної поліції в Одеській області.
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤Про госпіталізацію малолітнього правоохоронцям повідомили медики.
За попередньою інформацією, хлопчик сидів на підвіконні біля відчиненого вікна, сперся на москітну сітку й випав разом із нею. Наразі потерпілий перебуває в лікарні. Медики надають йому допомогу.
Родина хлопчика в поле зору правоохоронців раніше не потрапляла й не перебувала на обліках у соціальних службах. Правову кваліфікацію інциденту правоохоронці визначать, коли встановлять усі його обставини.
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.