В Одесі десятирічний хлопчик випав із вікна третього поверху

В Одесі десятирічний хлопчик випав із вікна третього поверху - фото
В Одесі десятирічний хлопчик випав із вікна третього поверху - фото
НАТАША МІТРОФАНОВА
Array ( [0] => Array ( [firstname] => Наташа [lastname] => Митрофанова [firstname_ukr] => Наташа [lastname_ukr] => Мітрофанова [email] => [email protected] [nick] => [absnum] => 2 [extcode] => ) ) 1
Сьогодні 15:54

У Пересипському районі Одеси 24 червня десятирічний хлопчик випав із вікна квартири на третьому поверсі багатоповерхівки. Дитина вижила, але зазнала травм.

Трамвай дізнався про це з повідомлення Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Про госпіталізацію малолітнього правоохоронцям повідомили медики.

За попередньою інформацією, хлопчик сидів на підвіконні біля відчиненого вікна, сперся на москітну сітку й випав разом із нею. Наразі потерпілий перебуває в лікарні. Медики надають йому допомогу.

Родина хлопчика в поле зору правоохоронців раніше не потрапляла й не перебувала на обліках у соціальних службах. Правову кваліфікацію інциденту правоохоронці визначать, коли встановлять усі його обставини.

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.

Рекламувати афішу
Читайте ще
Завантаження...